Kritiskās infrastrukturas daļa

Jūsu uzticamais partneris

Visā pasaulē  AVK  pazīst kā augstas kvalitātes aizbīdņu, vārstu  un hidrantu ražotāju. Mēs izstrādājam ilgtspējīgus risinājumus globālu problēmu risināšanai, lai  nodrošinātu: tīra dzeramā ūdens piegādi, samazinātu ūdens zudumus, drošu notekūdeņu savākšanu un attīrīšanu, gāzes un biogāzes sadali, ka arī efektīvas laistīšanas ( apūdeņošanas) un ugunsdrošības sistēmas.

Laipni lūgti AVK

AVK vārsti un hidranti ir svarīga infrastruktūras daļa. Mēs ražojam sertificētus vārstus, to piederumus dzeramā ūdens apgādei un viedos risinājums  digitālai sadales  tīklu uzraudzībai. Mūsu plašajā  kataloga ir produkti apūdeņošanas sistēmām, kas nodrošina efektīvu ūdens izmantošanu lauksaimniecība. Ka arī aizbīdņus un vārstus notekūdeņiem un to  attīrīšanas procesos, kas iztur smagākos apstākļus. AVK produkti, kas ne tikai atbilst, bet pārsniedz visaugstākos drošības standartus,  tiek izmantoti dabasgāzes sadalei, apkures nodrošināšanai un elektrības ražošanai. Mēs piedalāmies pārejā uz zaļo enerģiju, piegādājot vārstus biogāzes iekārtam. Mūsu hidranti tiek izmantoti ārējā ugunsdzēsībā rūpniecības teritorijās  un  mūsu kopienu pilsētās. Mūsu augstās kvalitātes aizbīdņi, hidranti un piederumi nodrošina ilgtermiņā visizdevīgāko risinājumu mūsu klientiem. 

AVK International A/S ir daļā no AVK Group, kas ir Dānijā reģistrēts ģimenes uzņēmums ar vairāk  neka 4800 darbiniekiem visā pasaulē. AVK International ražo dažādu noslēgarmatūru, to piederumus un citus produktus daudzās AVK rūpnīcās. Mēs piedāvājam ļoti plašu augstas kvalitātes produktu klāstu mūsu ģeogrāfiskā reģiona tirgiem, kas aptver kontinentālo Eiropu, Centrālāziju un Kaukāza valstis un Ziemeļāfriku.

AVK INTERNATIONAL A/S SKOVBIJĀ, DĀNIJĀ

ĀTRS PIEGĀDES SERVISS PATEICOTIES MŪSU 13.000 M2 LIELAJAM LOĢISTIKAS CENTRAM

230

AVK International A/S nodarbina aptuveni 230 cilvēkus

4

3 ražotnes un loģistikas centrs Galtenā, Dānijā

+50

Mēs piegādājam uz 50 valstīm

Vairāk

AVK interaktīvo pasauli

Lielāka daļa mūsu produktu ir paslēpti zem zemes un jums tie nav redzami. Mūsu AVK interaktīva pasaule nodrošina  iespēju uzzināt vairāk par mūsu produktiem un to pielietojumu.

Video

Iepazīsti AVK ražošanas procesu

 Iepazīsti  AVK International A/S ražotni.

Pārskats

AVK Ilgtspējas Pārskats 2022/2023

Brošūra

Cenu lapa 2023

Kontinentālās Eiropas cenu lapa