Ārējā ugunsdzēsība

Ugunsdzēsības sistēmas ir neaizstājamas rūpniecības un ražošanas teritorijās, kur ir paaugstināta ugunsbīstamība. Šajās teritorijās ir viegli uzliesmojoši materiāli un šķidrumi, ka arī notiek daudz dažādu procesu, kas paaugstina nepieciešamību pēc  augstākās kvalitātes ugunsdzēsības sistēmām.

AVK šo kvalitāti nodrošina ar UL/FM sertificētiem hidrantiem, kas ir palīdz  ātri un efektīvi lokalizēt uguns nelaimi pirms tā kļūst nekontrolējama. Hidranti var tikt darbināti pievienojot ugunsdzēsības šļūtenes, caur ugunsdzēsības lafetes stobriem, kā arī var tikt izmantoti ūdens piekļuvei profesionālu ugunsdzēsēju vajadzībām.

Sausā tipa hidranti parasti paredzēti reģioniem pie zemas gaisa temperatūra un sala, savukārt slapja tipa hidranti paredzēti reģioniem, kur gaisa temperatūra ir virs nulles. Hidranti ar ugunsdzēsības lafetes stobriem paredzēti industriālās teritorijās, kur pastāv augstāki uguns nelaimju riski, kā ķīmiskās ražotnes, naftas pārstādes rūpnīcas, lidostas un citas ražotnes ar lielu daudzumu viegli uzliesmojošu šķidrumu.

AVK piedāvā UL/FM apstiprinātus ķīļveida aizbīdņus un stāvokļa indikatora stabus tā pat kā piederumus ugunsdzēsībai ārpus telpām.