Iekšējā ugunsdzēsība

Ugunsdrošība ir būtisks faktors iekštelpās, kurās atrodas vērtīgi, uguns nedroši priekšmeti vai materiāli. Efektīva aizsardzība ir priekšnosacījums sliktākajam scenārijam: ugunsgrēkam. Tādēļ vietas, kā tirdzniecības centri, lielveikali, biroji, viesnīcas un lidostas termināļi tiek aprīkoti ar iekštelpu ugunsdrošības sistēmām, ka piemēram, Sprinkleru dzēšanas sistēmu, kas ir pirmā palīdzība ugunsnelaimē pirms tā kļūst nekontrolējama.

Iekštelpu ugunsdzēsību sistēmās svarīgs faktors ir aizbīdņu un to piederumu drošums un kvalitatīvs darbs, lai nepieciešamības gadījumā sistēmas darbotos bez precedentiem, it īpaši, gadījumos, kad sistēma netiek ilglaicīgi darbināta. AVK plašais iekštelpu ugunsdrošības aizbīdņu un piederumu klāsts, nodrošina augsti kvalitatīvus produktus. To apstiprina iegūtie starptautiskie sertifikāti un AVK ražošanas procesa stingrās testēšanas procedūras.

Līdz ar to, ja jums nepieciešams uzticams aprīkojums, kā noslēgvārsti, stāvokļa indikatora stabi, pretvārsti, gružu ķērāji, gropēti veidgabali  u.c., varat droši izvēlieties AVK produktus. 

Mūsu mīkstā blīvējuma ķīļveida aizbīdņi ir paredzēti gan lietošanai virszemē gan zem zemes, jo ir gatavoti no augstas kvalitātes korozijizturīgiem materiāliem un pārklājumiem.