Mūsu stāsts

No vietēja līmeņa uzņēmēja līdz globālai kompānijai

1941. gadā Aage Valdemar Kjær  radīja mazu vietēju uzņēmumu, kas galvenokārt ražoja kompresorus saldēšanas iekārtām un  apgādāja ar tām savus klientus Dānijā.

"Viņa galvenie uzņēmējdarbības principi bija augsta kvalitāte, nepārtrauktība un labas savstarpējās attiecības ar klientiem. Tāpat Aage Valdemar Kjær zināja savas produkcijas stiprās puses un spēja piedāvāt klientiem ilgu produktu garantijas laiku.Šīs vērtības bija arī svarīgs pieturas punkts 1970. gadā, kad pārņēmu tēva uzņēmumu."

Tāpat šie principi ir devuši iespēju AVK izaugt no vietējā uzņēmuma 5. darbinieku sastāvā līdz koncernam ar vairāk kā 4.300 darbiniekiem, kuri  piegādā mūsu produktus visai pasaulei.

AVK koncepcija palīdz mums sasniegt vēl augstākus mērķus. Mums jādarbojas ar lielāku atdevi un jāpiegādā produkti un pakalpojumi, kas pārsniedz mūsu klientu cerības. Šā iemesla dēļ es sagaidu, ka katrs AVK darbinieks darīs visu iespējamo, lai sasniegtu uzstādītos mērķus. Balstoties uz iepriekšminēto AVK arī nākotnē būs drošākā izvēle.

Niels Aage Kjær
Īpašnieks un CEO 

AVK aug starptautiski

Stāsts par AVK sākas ar Aagi Valdemāru Kjaeru, kurš atver vietēja līmeņa uzņēmumu un kura iniciāļi šodien atrodas uz aizbīdņiem un vārstiem, hidrantiem un to piederumiem visā pasaulē.

1970. gadā viņa dēls Niels A. Kjaers, izgudro pirmo ķīļveida aizbīdni un uzsāk to ražošanu. 

Produkts laika gaitā iegūst ļoti lielu popularitāti un pieprasījumu, līdz ar to sākas eksports uz Norvēģiju, Zviedriju, Somiju, Nīderlandi, Vāciju, Austriju, Šveici, Itāliju un Lielbritāniju. Vienlaicīgi gumijas ražošanu uzsāk AVK GUMMI A/S Dānijā.

Deviņdesmito gadu beigās tiek  pārņemtas un atvērtas ražotnes un tirdzniecības uzņēmumi Francijā, Nīderlandē, Dienvidāfrikā, Honkongā, Polijā un Filipīnās. AVK sāk savus produktus eksportēt arī uz Saūda Arābiju, Tālajiem Austrumiem, Franciju, Beļģiju, Spāniju, Portugāli, Ungāriju, Kanādu, Dienvidāfriku, Latīņameriku, Austrāliju, Baltijas valstīm, Izraēlu, Grieķiju, Horvātiju, Slovēniju, Čehiju, Bulgāriju un Slovākiju.

1941

Aage Valdemars Kjaers dibina AVK Maskinfabrik A/S Galtenā

1970s

Tiek uzsākta pašu gumijas ražošana AVK GUMMI A/S. Tiek dibināta rūpnīca Apvienotajā Karalistē un pārdošanas uzņēmumi Dānijā un Nīderlandē.

1980s

Aizbīdņu ražotnes tiek dibinātas Dānijā, ASV un Saūda Arābijā, notiek apvienošanās procesi. AVK Tooling A/S un Flonidan Gas Divisions A/S tiek dibināti Dānijā. Pārdošanas uzņēmumi tiek dibināti Apvienotajā Karalistē un Norvēģijā.

1990s

Tiek dibinātas ražotnes Polijā un Austrālijā, pārņemtas kompānijas Apvienotajā karalistē, Nīderlandē un Francijā. Pārdošanas uzņēmumi tiek dibināti Beļģijā, Francijā, Spānijā, Dienvidāfrikā, Honkongā, Polijā, un Filipīnās. Tiek noslēgti licences līgumi.

AVK aug globāli

Šīs tūkstošgades pirmo desmit gadu laikā eksports tiek paplašināts uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Kambodžu, Kazahstānu, Kosovu, Bosniju un Hercegovinu un Turciju. AVK ir pārņēmis uzņēmumus  Dānijā, Zviedrijā, Vācijā, Šveicē, Nīderlandē, Čehijā, Itālijā, Lielbritānijā, Brazīlijā un Indijā, ieskaitot līdzdalību kādā Japāņu uzņēmumā. 

Nozīmīga investīcija AVK attīstībā turpmākajos gados un līdz pat mūsdienām ir ieguldījumi un uzņēmumu iegāde, kā piemēram,  Vācijā, Spānijā, Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Brazīlijā, Dienvidāfrikā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Lejupielādēt detalizētu AVK attīstības laika līniju (angļu val.)

2000s

Tiek dibināta ražotne Ķīnā. Uzņēmumu pārņemšana notiek kā Dānijā, tā citās valstīs Vācijā, Nīderlandē, Čehijā, Apvienotajā Karalistē, Šveicē, Malaizijā un Japānā.

2010s

Ražotnes tiek dibinātas Indijā, Kazahstānā un Brazīlijā. Ķīnā tiek izveidots AVK Advanced Castings. Tāpat turpinās uzņēmumu apvienošana un pārpirkšana Vācijā, Apvienotā Karalistē, Dienvidāfrikā, Austrālijā, Itālijā, Spānijā, Brazīlijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

2020

AVK Grupā ietilps vairāk kā 100 uzņēmumi, kuros tiek nodarbināti + 4300 cilvēku.

>>

Mērķis nākotnē ir pilnībā pievērsties vēl gudrāku, efektīvāku un ilgtspējīgāku risinājumu izstrādei.

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni. Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat personu sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politikā.