Par AVK International A/S

Visā pasaulē AVK pazīst kā augstas kvalitātes aizbīdņu, vārstu un hidrantu ražotāju. Mēs izstrādājam ilgtspējīgus risinājumus globālu problēmu risināšanai, lai nodrošinātu: tīra dzeramā ūdens piegādi, samazinātu ūdens zudumus, drošu notekūdeņu savākšanu un attīrīšanu, gāzes un biogāzes sadali, ka arī efektīvas laistīšanas ( apūdeņošanas) un ugunsdrošības sistēmas.

AVK International A/S piedāvā plašu produktu klāstu atbilstoši mūsu pārstāvēto reģionālo tirgu prasībām, kas nosedz kontinentālo Eiropu, Centrālāziju, Kaukāza valstis un Ziemeļāfriku. Mēs specializējamies ķīļveida aizbīdņu, dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārstu, lodes tipa pretvārstu, servisa aizbīdņu, Supa Maxi™ savienojumu, kātu pagarinātāju, hidrantu un aksesuāru ražošanā
Mūsu produktos izmantotās gumijas komponentes tiek ražotas pašam AVK piederoša rūpnīca AVK Gummi A/S , kas nodrošina tām augstāko - bezkompromisa izcilības standartiem atbilstošu kvalitāti. Augstākas kvalitāte gumijas izmantošana vārstu un hidrantu iekšpusēs blīvējumos nodrošina drošu  un ilgtermiņā darbību bez problēmām. Mūsu produktu klāstu  veido un papildina vairāk kā 20 AVK ražotnes  Eiropā un citviet pasaulē, kas ļauj mums piedāvāt plašu, augstas kvalitātes vārstu, hidrantu un piederumu sortimentu saviem klientiem.

Balstoties uz LEAN principiem, esam racionalizējuši mūsu darba procesu un preču plūsmu tā, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāko produktu izgatavošanas un piegādes laiku. Mūsu 13 000 m2 lielajā noliktavā ir pieejams  plašs produktu klāsts un mūsu pārdomātā noliktavas vadības sistēma ļauj nodrošināt optimālu produktu plūsmu, kas veicina apkalpošanas kvalitāti. Viss iepriekš minētais ļauj mums piedāvāt lielisku piegādes servisu.

AVK uzņēmums ir sertificēts atbilstoši ISO 9001 tāpat kā, ISO 29001 standartam, kas izstrādāts īpaši naftas un gāzes industrijai. Bez iepriekš minētajiem AVK ir sertificēts atbilstoši ISO 14001 apkārtējās vides aizsardzības standartam, ISO 50001 energopārvaldības sistēmas  standartam  un ISO 45001 arodveselības un drošības standartam.

Mūsu klientus apkalpo reģionālas pārstāvniecības, AVK tirdzniecības uzņēmumi vai rūpīgi izvēlēti reģionālie sadarbības partneri,  kas pārzina klientu vajadzības un konkrētā reģiona tirgus specifiku. Tikai tā, mēs spējam nodrošināt risinājumus, kas atbilst vietējām prasībām un specifikācijām.

AVK International A/S nodarbina  230 cilvēkus četros centros Galtenā, Dānija un  mums ir vietējie tirdzniecības pārstāvji vairākās mūsu tirdzniecības reģionu valstīs. 2022/2023 gada apgrozījums sasniedza vairāk kā 739 milj. dāņu kronas.

AVK International A/S darbība Baltijas valstīs

Viens no AVK International A/S produkcijas realizācijas reģioniem ir Baltijas valstis. Pirmās piegādes uz Baltijas valstīm tika realizētas jau neilgi pēc to neatkarības atjaunošanas, 90-to gadu vidū. Ar to droši varam teikt, ka mūsu produkcija ir sevi pierādījusi un Baltijas reģionā tiek atzīta kā augstākās kvalitātes produkcija savā darbības jomā.

Ciešā sadarbībā ar gala patērētājiem AVK ir pielāgojis plašu produktu klāstu Baltijas tirgum un piedāvā saviem klientiem produktus izgatavotus atbilstoši visiem normatīviem un vietējām prasībām.

AVK produkcija galvenokārt tiek piedāvāta sadarbībā ar mūsu līgumpartneriem. Mūsu sadarbības partneri un klienti Baltijā:

  • A/S GASO (Latvija)

  • Sia Sysfitt (Latvija)

  • Sia Inducont (Latvija)

  • Sia Onninen (Latvija)

  • Vaga Tehnika EESTI OU (Igaunija)

  • AS FEB (Igaunija)

  • AS Onninen (Igaunija)

  • Gairana UAB (Lietuva)

  • Siemtecha UAB (Lietuva)

AVK International A/S Baltijas valstīs aktīvi piedalās ūdensapgādes uzņēmumu asociāciju rīkotos pasākumos, un ir EVEL (Ūdensapgādes uzņēmumu asociācija Igaunijā) biedrs.

Video

Iepazīsti AVK ražošanas procesu

 Iepazīsti  AVK International A/S ražotni.