Par AVK

AVK International A/S un AVK Baltijas valstīs

AVK International A/S piedāvā plašu klāstu ķīļveida aizbīdņus un vārstus, hidrantus un to piederumus ūdens apgādei, gāzes apgādei, notekūdeņu attīrīšanai un ugunsdzēsībai aptverot tādus tirdzniecības reģionus kā Kontinentālā Eiropa, Centrāla Āzija, Kaukāzu valstis un Ziemeļāfrika.

Mēs specializējamies ķīļveida aizbīdņu, dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārstu, lodes tipa pretvārstu, servisa aizbīdņu, Supa Maxi™ savienojumu, kātu pagarinātāju, hidrantu un aksesuāru ražošanā. Viens no mūsu produktu augstās kvalitātes un ilgmūžības priekšnosacījumiem ir gumijas komponentes. Mēs izmantojam gumijas komponentes no mūsu pašu gumijas ražotnes AVK GUMMI A/S, jo ir svarīgi lai gumijas detaļas mūsu produktos ir no augstākās kvalitātes, kas savukārt nodrošina drošu, blīvu un ilgmūžīgu produkta darbību.

Savu piedāvāto produktu klāstu papildinām no vairāk kā 20 citām AVK ražotnēm Eiropā kā arī no AVK ražotnēm citviet pasaulē, kas ļauj mums piedāvāt plašu, augstas kvalitātes vārstu, hidrantu un piederumu sortimentu saviem klientiem. Balstoties uz LEAN principiem, esam racionalizējuši mūsu darba procesu un preču plūsmu tā, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku produktu izgatavošanas un piegādes laiku. Mēs uzglabājam plašu produktu klāstu mūsu 13 000 m2 lielajā noliktavā, un mūsu noliktavas vadības pārdomātā sistēma ļauj optimizēt produktu plūsmu, kas veicina apkalpošanas kvalitāti. Viss iepriekš minētais ļauj mums piedāvāt lielisku piegādes servisu.

AVK uzņēmums ir sertificēts atbilstoši ISO 9001 tāpat kā, ISO 29001 standartam, kas izstrādāts īpaši naftas un gāzes industrijai. Bez iepriekš minētajiem AVK ir sertificēts atbilstoši ISO 14001 apkārtējās vides aizsardzības standartam un ISO 45001 arodveselības un drošības standartam.

Mūsu klientus apkalpo vietējā mēroga profesionāļi no AVK International A/S, kā arī rūpīgi izvēlēti pārstāvji reģionos, kuri pārzina klientu vajadzības un konkrētā reģiona tirgus specifiku.

AVK International A/S nodarbina aptuveni 250 cilvēkus Galtenā, Dānijā un 2021/2022 gada apgrozījums sasniedza vairāk kā 758 milj. dāņu kronas.

AVK International A/S darbība Baltijas valstīs

Viens no AVK International A/S produkcijas realizācijas reģioniem ir Baltijas valstis. Pirmās piegādes uz Baltijas valstīm tika realizētas jau neilgi pēc to neatkarības atjaunošanas, 90-to gadu vidū. Ar to droši varam teikt, ka mūsu produkcija ir sevi pierādījusi un Baltijas reģionā tiek atzīta kā augstākās kvalitātes produkcija savā darbības jomā.

Ciešā sadarbībā ar gala patērētājiem AVK ir pielāgojis plašu produktu klāstu Baltijas tirgum un piedāvā saviem klientiem produktus izgatavotus atbilstoši visiem normatīviem un vietējām prasībām.

AVK produkcija galvenokārt tiek piedāvāta sadarbībā ar mūsu līgumpartneriem. Mūsu sadarbības partneri un klienti Baltijā:

  • A/S GASO (Latvija)

  • Sia Sysfitt (Latvija)

  • Sia Inducont (Latvija)

  • Sia Onninen (Latvija)

  • Vaga Tehnika EESTI OU (Igaunija)

  • AS FEB (Igaunija)

  • AS Onninen (Igaunija)

  • Gairana UAB (Lietuva)

  • Siemtecha UAB (Lietuva)

AVK International A/S Baltijas valstīs aktīvi piedalās ūdensapgādes uzņēmumu asociāciju rīkotos pasākumos, un ir EVEL (Ūdensapgādes uzņēmumu asociācija Igaunijā) biedrs.

Video

Iepazīsti AVK ražošanas procesu

 Iepazīsti  AVK International A/S ražotni.
Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni. Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat personu sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politikā.