AVK GUMMI – kvalitātes zīmogs

Jau vairāk nekā 40 gadus AVK GUMMI izstrādā gumijas komponentus ūdens, dabasgāzes, veselības aprūpes un pārtikas rūpniecības nozarēm. Uzturot pilnīgu ražošanas procesa kontroli, izmantojot mūsu augsto tehnoloģiju ierīces un vienu no vismodernākajām maisījumu izgatavošanas iekārtām pasaulē, mums ir iespēja piedāvāt unikālus izcilas kvalitātes un viendabīguma gumijas maisījumus.

Neatkarīgi no tā, kādā nozarē Jūs darbojaties, ir vitāli svarīgi, lai aizbīdņu, hidrantu un savienotājelementu iekšienē būtu augstākās kvalitātes gumijas komponenti, nodrošinot drošu, ūdensnecaurlaidīgu blīvējumu un to ekspluatāciju bez problēmām, pat ja izmantošana tiek atsākta pēc daudziem gadiem. Mūsu gumijas rūpnīcā mēs, AVK GUMMI A/S, izstrādājam tikai mūsu pašu gumijas komponentus, lai varētu būt pilnīgi pārliecināti, ka tie atbilst mūsu klientu un mūsu pašu bezkompromisa izcilības standartiem un pat pārsniedz tos. Mūsu aizbīdņa ķīļa formas konstrukcija un citas vadošās inovācijas tirgū nodrošina to uzticamības pakāpi, kas Jums nepieciešama, aizsargājot Jūsu sistēmu, Jūsu piegādes un Jūsu klientu veselību un drošību.  Tas jo īpaši svarīgi ir dzeramā ūdens sistēmu operatoriem, kuri var būt pārliecināti par nepiesārņota ūdens piegādi tikai tādā gadījumā, ja izvēlējušies vārstu piegādātāju, kas piešķir šādu prioritāti kvalitātei un atbilstības nodrošināšanai.

Izcila spēja atgūt sākotnējo formu

AVK gumijas maisījumiem ir lieliskas paliekošās kompresijas deformācijas īpašības, kas nozīmē arī to spēju pēc saspiešanas atgūt savu sākotnējo formu. Pat pēc ilggadējas izmantošanas, saskares ar sīkiem akmentiņiem, smiltīm un citiem piemaisījumiem gumijas virsma vai gumijas hermētiskums paliks nemainīgi.

Pastāvīgās deformācijas testēšanas metode: gumija tiek deformēta 25% apjomā no tās sākotnējā biezuma pie konstantas temperatūras noteiktā laika periodā. Gumija tiek atbrīvota no spiediena un slāņa biezums tiek mērīts pēc pusstundas. Jo niecīgāka ir deformācija, jo labāka materiāla atmiņa.

Paliekošās kompresijas deformācijas īpašības (S) =

d0-d1

d0-d2

  • d0 = testējamā parauga sākotnējais biezums
  • d1 = testējamā parauga biezums pēc testēšanas
  • d2 = testējamā parauga biezums saspiestā stāvoklī

Sertifikāti un tehniskā informācija par EPDM gumiju

Sertifikāti un tehniskā informācija par NBR gumiju

 

Lejuplāde

Ķīlis ir aizbīdņa sirds

Iepazīstieties ar informāciju par kvalitatīva un ilgmūžīga aizbīdņa īpašībām.
Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni. Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat personu sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politikā.