Supa One™ vienskrūves adapteri ir izstrādāti saskaņā ar EN 545 – izturība vienkāršība!

Supa One™ universālās uzmavu un atloku adapteri ir ļoti viegli montējami, pievelkot tikai vienu skrūvi katrā savienojuma galā izmantojot standarta elektroinstrumentu ar muciņatslēgu. Mūsu jaunie vienskrūves adapteri ir izstrādāti saskaņā ar EN 545, lai nodrošinātu drošu un izturīgu savienojumu.

Viegla montāža

Savilcējgredzenu var pagriezt par 360°, lai uzstādīšanas laikā varētu novietot skrūvi ērtai piekļuvei tās pievilkšanai. Tas nodrošina ērtu piekļuvi skrūvei, pat ja uzstādīšanas vietā ir šaura un grūti pieejama.

Sfēriskās paplāksnes un uzgrieznis nodrošina precīzu savilcējgredzena pozīciju pret cauruli un izslēdz kļūdas  montāžas gaitā. Turklāt  šis risinājums  ļauj izmantot standarta elektroinstrumentu ar muciņatslēgu,  kas pievilkšanas laikā netiks nostumta no skrūves galvas, kā tas notiek klasiskās adapteru konstrukcijās ar uzgriežņiem un vītņu stieņiem. Skrūves nav nepieciešams atkārtoti pievilkt.

Visi adapteri, kuru svars pārsniedz 10 kilogramus ir aprīkoti  ar pacelšanas cilpu, kas ļauj viegli un ērti tos pārvietot - montēt.
"Supa One™ adapteru montāža  ir ļoti vienkārša un droša. Montāža ar standarta elektroinstrumentu ar muciņatslēgu un pievilkšanai izmantojot griezes momenta atslēgu līdz 150 Nm ir ļoti ērta un viegla." - saka Kaare Mortensen no Norvēģijas celtniecības uzņēmums A/S.

Vienkārša un viegla montāža

Supa One™ adapteri ir piemēroti kaļamā čuguna, tērauda, PVC un PE caurulēm un nodrošina iespēju savienot dažādus cauruļu materiālus. Uzmavas adapteris nodrošina ±4° novirzi abos tās galos (kopā veidojot  8°) un lielais ievietošanas dziļums pieļauj caurules griezumu nelielā leņķī. Konstruktīvais risinājums  nodrošina vienkāršu un viegli saprotamu uzstādīšanu bez iepriekšējas regulēšanas.

Augstas kvalitātes materiāli

  • Savilcējgredzens no kaļamā čuguna 450-10 ar labam mehāniskās izturības,  ilgmūžību un elastības īpašībām.
  • Blīvgredzens no EPDM gumijas, kas sertificēta izmantošanai dzeramā ūdens sistēmās
  • Blīves atbalsts savilces zonā no nerūsējošā tērauda nofiksē  to pareizā vietā.
  • Skrūves no nerūsējošā tērauda A2 un uzgriežņi A4 ar pretberzes pārklājumu, lai novērstu to saķeršanos vienam ar otru.
  • Epoksīda pārklājums saskaņā ar DIN 3476 1. daļu un EN 14901, sertificēts atbilstoši GSK  prasībām.

Supa One™ vienskrūves savienojumi ir pieejami DN80-200. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet 651. sērijas uzmavas adaptera un 653. sērijas atloku adaptera datu lapas.

Video

Supa One™ universālie vienskrūves adapteri

Animācija par mūsu universālo stiepes nedrošo adapteru Supa One™  65X. sērijas priekšrocībām un montāžu.

Brošūras lejuplādei

Supa One™ universālie vienskrūves adapteri

Iepazīstieties ar Supa OneTM universālajiem uzmavu un atloku adapteriem