Samaziniet ekspluatācijas izmaksas līdz minimumam izmantojot augstas kvalitātes aizbīdņus

Savas “jaunības” laikā visi aizbīdņi darbojas labi. Taču ar laiku nolietojums un nodilums paņem savu un atšķirības starp labu un sliktu kvalitāti kļūst acīmredzamas. Kvalitatīvs vārsts turpina darboties bez problēmām, bet lētam vārstam būs nepieciešama aizvien lielāka apkope, kas izmaksās ļoti dārgi.

Vismodernākā gumijas tehnoloģija

AVK ķīļi ir pilnībā vulkanizēti ar pašu izgatavotu AVK gumiju. AVK GUMMI A/S izstrādā un ražo gumijas maisījumus, izmantojot augsti progresīvas tehnoloģijas. Ķīļa korpuss sākotnēji tiek iegremdēts divās dažādu šķidrumu vannās, lai nodrošinātu aizsardzību pret koroziju un izcilu savienojumu starp ķīļa korpusu un gumiju. Pat ja aizbīdņa aizvēršanas laikā gumija tiek traumēta ar kādu asu priekšmetu, ķīļa konstrukcija ir tik stipra, ka nepastāv nekāds korozijas risks.

Gumija ar izcilu spēju atgūt sākotnējo formu

AVK gumijas materiāliem piemīt nepārspējama kompresijas pakāpe, kas nozīmē, ka tie spēj atgūt sākotnējo formu pēc saspiešanas. Dažādas cietās daļiņas pie aizbīdņa aizvēršanas tiek absorbētas ķīļa lielajā gumijas apvalkā, nodrošinot 100% hermētisku blīvējumu. Tās tiek izskalotas, kad aizbīdnis tiek atkārtoti atvērts, un gumija atgūst savu sākotnējo formu.

AVK aizbīdņi nepiesārņo dzeramo ūdeni

EPDM gumijas receptes ir veidotas, koncentrējoties uz bioplēves veidošanās samazināšanu. Tāpēc gumija neradīs augsni baktērijām. Dzeramā ūdens apstiprinātie EPDM gumijas materiāli ir izturīgi pret ozonu un ūdens attīrīšanas ķimikālijām un saglabās elastību, novēršot plaisas un bojājumus. EPDM gumijas materiāli, protams, ir neitrāli pēc garšas, smaržas un krāsas.

Uzziniet vairāk par AVK unikālo gumiju.

Fiksēts ķīļa uzgrieznis un ķīļa vadulu uzlikas nodrošina vienmērīgu aizbīdņa darbību

AVK aizbīdņu ķīļa konstrukcija ar fiksētu, integrētu uzgriezni pārspēj tradicionālo vaļīgo uzgriezni, jo tas novērš vibrāciju un tādējādi arī gumijas virsmas nodilumu un koroziju. Tas ir izgatavots no misiņa, kas ir sertificēts lietošanai saskarē ar dzeramo ūdeni saskaņā ar stingrajiem ES standartiem.

Fiksētais ķīļa uzgrieznis un ķīļa vadulas, kas aprīkotas ar vulkanizētām vadulu uzlikām, nodrošina vienmērīgu aizbīdņu darbību un zemus darbības griezes momentus. Ķīļa vadulu uzlikas aizsargā gumiju pret nodilumu, kas pretējā gadījumā varētu rasties no berzes aizbīdņa darbības laikā. Ķīļa vadulu uzlikas ir izgatavotas no dzeramajam ūdenim apstiprināta poliamīda un ir pilnībā vulkanizētas un tintegrētas ķīļa korpusā, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret koroziju.

Ķīļa atdure un velmētas vārpstas vītnes nodrošina izturību

Ķīļa atdure nodrošina stingru atduri pret ķīļa uzgriezni, atverot aizbīdni. Tā neļauj ķīlim saspiest vārpstas blīves un sabojāt pārklājumu aizbīdņa vāka iekšpusē. Tāpēc ķīļa atdure nodrošina aizbīdņa vārsta ilgstošu izturību. Vārpstas vītnes tiek velmētas aukstās presēšanas procesā, kas saglabā tērauda struktūru un tādējādi palielina vārpstas izturību. Šī metode nodrošina arī gludu vītnes virsmu, kas nodrošina zemus aizbīdņa darbības griezes momentus.

Trīskāršs aizbīdņa vārpstas blīvējums

NBR gumijas gredzens aizsargā pret netīrumiem no ārpuses. Hermētiskumu un zemu berzi nodrošina četri NBR gumijas blīvgredzeni kas ievietoti poliamīda buksē vai maināmā vārpstas blīvējuma uzgrieznī no misiņa. Gumijas manšete ir galvenais plūsmas blīvējums, kas izgatavots no EPDM gumijas ūdenim un NBR gumijas gāzei un notekūdeņiem. Augstas stiprības misiņa aksiālā bukse nodrošina kāta fiksāciju. Tā samazina berzi un līdz ar to arī griezes momentus.

Korozijizturīga aizbīdņu komplektēšana

Aizbīdņa vāka blīve iegremdēta padziļinājumā starp aizbīdņa korpusu un vāku, lai pasargātu to no izpūšanas lielu spiediena svārstību gadījumā. Nerūsējošā tērauda aizbīdņa vāka skrūves ir apjoztas ar vāka blīvi, lai nodrošinātu, ka apkārtējai videi nav pakļautas vītnes, un visbeidzot tās ir noslēgtas ar karstu kausējumu, lai novērstu koroziju.

Trīs spēcīgi pretkorozijas pārklājumi aizbīdņiem

Standarta aizsardzība pret koroziju ir iekšējais un ārējais epoksīda pārklājums, kas atbilst DIN 3476 1. daļai, EN 14901 un GSK vadlīnijām. Turklāt mēs piedāvājam aizbīdņu vārstus ar ļoti nodilumizturīgu iekšējo emaljas oderi, kas ir labi piemērota abrazīviem materiāliem, jo veido ķīmisku saiti ar lējumu, novēršot jebkādu koroziju. Visbeidzot, AVK piedāvā arī aizbīdņus ar ārējo PUR pārklājumu atbilstoši EN 10290 2. tipam, B klasei, kas izstrādāti izmantošanai tērauda gāzes cauruļvados ar katodaizsardzību, bet arī laba izvēle uzstādīšanai agresīvās augsnēs.

Lai atrastu tehnisko informāciju, dodieties uz sadaļu Aizsardzība pret koroziju.

Lejupielāde

Ķīlis ir aizbīdņa sirds

Iepazīstieties ar informāciju par kvalitatīva un ilgmūžīga aizbīdņa īpašībām.