Notekūdeņu savākšana

Notekūdeņu savākšanai svarīga ir gravitācija un sūkņu stacijas, kas palīdz notekūdeņus nogādāt uz notekūdeņu attīrīšanas stacijām.
Izšķir divu veidu notekūdeņu savākšanas sistēmas: kombinēta sistēma, kas paredz mājsaimniecībā un ražošanā radušos notekūdeņus savākt kopā ar lietus ūdeņiem vienā cauruļvadā un kopā nogādāt attīrīšanas stacijā. Savukārt  atdalītā sistēma paredz nošķirt kanalizāciju no lietus ūdeņiem un nogādāt to uz attīrīšanas stacijām pa atsevišķiem cauruļvadiem.

Šajā gadījuma lietus ūdens tiek novadīts uz sūkņu stacijām vai speciālām lietus ūdens uzglabāšanas tilpnēm, bet vēlākā apstrādes posmā tas tiek sajaukts ar daļēji attīrītiem kanalizācijas ūdeņiem. Tā kā lietus ūdeņu daudzums nav paredzams var rasties nepieciešamība tos uzglabāt parasti notekūdeņu attīrīšanas stacijās.

Notekūdeņu savākšanai AVK piedāvā ķīļveida aizbīdņus, vienvirziena vārstus, nažveida aizbīdņus, gaisa vārstus, servisa aizbīdņus, savienojumus, veidgabalus, remontskavas un piederumus.

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni. Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat personu sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politikā.