Supa Maxi™ universālie stiepes noturīgie adapteri

Supa Maxi™stiepes noturīgas uzmavas izvirza jaunus standartus

Supa Maxi™ klāstā  ietilpst lielizmēra universāli un stiepes noturīgi  savienojumi saskaņā ar NE 14525 standartiem ūdenim, gāzei un notekūdeņiem. Taisnie savienojumi un atloku adapteri ir pieejami izmerā no DN50-600, noslēgadapteri no DN50-400, un savienojošās redukcijas uzmavas un pārejas ir pieejamas izmēros no  DN-50-300. Turklāt arī ķīļveida aizbīdņi  ūdenim un notekūdeņiem ir pieejami  izmēru amplitūdā no DN80-300. Patentētā SupaGrip™ blīvēšanas konstrukcija nodrošina pilnīgu blīves atbalstu  un izcilu hermētiskumu, kā arī stiepes noturību visiem cauruļu izmēriem un materiāliem. 

Elastīgs atbalsta gredzens

Unikālā SupaGrip™ blīvēšanas konstrukcija nodrošina pilnīgu blīves atbalstu pat pie mazākajiem cauruļu diametriem konkrētajā savienojumā un pie tam pieļaujot arī montāžu uz ovālām caurulēm. Elastīgais atbalsta gredzens ir konstruēts tā, lai atbilstu caurules ārējam diametram. Rezultātā tas kalpo kā blīvgredzena papildus atbalsts un pieļauj novirzi līdz 1,5 x PN pārbaudes spiedienam.

Pievelkot skrūves, atbalsta segmenti un bultskrūves ieiet uz iekšu, nodrošinot, ka starplika piekļaujas caurulei un satverošie segmenti saķeras ar caurules virsmu.

Stiepes noturīgs visiem cauruļu materiāliem 

Visu cauruļu materiālu optimālais satvēriens un stiepes spēja ir nostiprināta ar diviem dažādiem metāla saķeres segmentiem -  PE un PVC caurulēm un rūdītais nerūsējošais tērauds čugunam, kaļamajam dzelzim, tēraudam, nerūsējošajam tēraudam, GRP un AC caurulēm. Saķeres segmenti tiek montēti ar tapām uz atbalsta gredzena, lai nodrošinātu maksimāli ilgu kalpošanu. Augstas kvalitātes materiāli nodrošina, ka blīvējums laika gaitā nesaspiežas un savienojums saglabā stiepes noturīgumu.   

Uzmavas konstruētas saskaņā ar EN14525

Visi AVK Supa Maxi ™ savienojumi ir konstruētas atbilstoši PN16 testa prasībām, tas nozīmē, ka maksimālais spiediens ir 1,5 x PN = 24 bāri. Savienojumiem diapazonā no DN50-300 ir EN 14525 KIWA apstiprinājums atbilstoši PN16 un maksimālo spiedienu 1,5 x 16 + 5 = 29 bāri. Savienojumi diapazonā no DN350-600 vēl iziet akreditāciju KIWA apstiprinājumam, kas atbilst EN 14525 PN10. Apstiprinātā spiediena pārbaude DN350-600  ir 1,5 x 10 + 5 = 20 bāri.     

Vairāk lasiet šeit.

Supa Maxi™ uzmavas samazina laiku, kas nepieciešama montāžai

Savienojumi nodrošina ± 4 ° novirzi katrā pusē (kopā 8°) līdz maksimālajam spiedienam PN16. Lielā ievietošanas dziļuma pielaide ļauj cauruli nedaudz sagriezt leņķī.Tas nodrošina vienkāršu uzstādīšanu bez precīzas regulēšanas. Visi savienojumi, kuru svars pārsniedz 10 kilogramus, ir konstruēti ar pacelšanas cilpiņu, kas ļauj viegli un ergonomiski rīkoties.

Ķīļveida aizbīdņi nodrošina papildu drošību, remontējot vecās caurules. Ar iebūvētu ķīļveida aizbīdni ir viegli noslēgt ūdens plūsmu, ja vēlāk tiek veikts vecā cauruļvada remonts vai nomaiņa.

Optimizēta skrūvju konstrukcija 

Skrūves ir konstruētas tā , lai nodrošinātu ātru un vienkāršu montāžu. Skrūvju skaits ir samazināts līdz minimumam, tās visas ir standarta skrūves, kas paredzētas standarta rīkiem. Skrūves un uzgriežņi ir pārklāti ar pretberzes pārklājumu , lai izvairītos no to deformācijas. Lai atvieglotu montāžu, skrūvju pievilkšana tiek veikta no uzmavas puses, kā arī uzgriežņi tiek pasargāti no ārējās ietekmes ar pastāvīgo aizsarguzliku. Uzgriežņi ir ietverti atbalsta gredzenā un tos notur pastāvīgā aizsarguzlika, lai atlaidinot skrūves tās neizkristu. Skrūvju atkārtota pievilkšana nav nepieciešama SupaGrip ™ blīvēšanas atbalsta sistēmas dēļ.           

Pastāvīga aizsarguzlika 

Aizsarguzlikas  centrālā daļa pasargā savienojuma saķeres segmentus un neļauj netīrumiem iekļūt savienojumā.  Kad centrālais elements ir noņemts, savienojums ir gatavs uzstādīšanai.

Uzmavas no augsti kvalitatīviem materiāliem

  • Savienojumi ir konstruēti ar kaļamā ķeta uzmavām un atbalsta gredzeniem no pelēkā ķeta ar epoksīda pārklājumu saskaņā ar DIN 3476 1. daļu un EN 14901, GSK apstiprinājumu.
  • EPDM gumiju starplikas apstiprinātas ar NF un DVGW sertifikātiem izmantošanai dzeramam ūdenim. NBR gumiju starplikas apstiprinātas ar DVGW un Gastec sertifikātiem.
  • Skrūves un paplāksnes ir no nerūsējošā tērauda  standartā A2 vai pēc izvēles  A4.  Uzgriežņi ir no skābes izturīga nerūsējošā tērauda A4.
  • Saķeres segmenti ir no RG5 bronzas un pastiprināta nerūsējošā tērauda, kas piestiprināts ar poliamīda tapām.
  • Pastāvīgās aizsarguzlikas ir izgatavotas no pārstrādātas PE. Melnā krāsā- ūdenim un notekūdeņiem, dzeltenā krāsā - gāzei.

Animācija

Supa Maxi™

Animācija par universālā, stiepes noturīgā Supa Maxi™, sērijas 63X savienojuma īpašībām un uzstādīšanu

Brošūra

Uzmavas un adapteri

Iepazīstieties ar mūsu plašo uzmavu klāstu, atloku adapteriem un aizsargvāciņiem, kas paredzēti ērtai uzstādīšanai.