Dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārsti ar metinātu diska sēžu

Mēs esam priecīgi piedāvāt mūsu jaunos dubultos ekscentriskos puspagrieziena vārstus ar pilnībā metinātu diska sēžu. Tie ir pieejami DN150-1400 ar IP67 klases reduktoru iekštelpas un ar IP68 klases reduktoru iebūvēšanai pazemē. 10-06-2024

Jaunie modeļi ir izstrādāti saskaņā ar EN593. Starpatloku  izmēri atbilst EN558 2.tabulas 14. sērijai. Tie ir sertificēti  atbilstoši  DVGW, Kiwa un WRAS, tāpat kā mūsu iepriekšējie šīs sērijas produkti. Vārstiem ir slavenais AVK dizains ar izliekto disku un tā fiksāciju , aizsargātām vārpstas gala zonām, optimizētu blīvējumu un GSK apstiprinātu virsmas pārklājumu.

Plašāku  informāciju par  produktu skatiet datu lāpās: 

  • Dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārsti ar metinātu diska sēžu un IP67 klases reduktoru
  • Dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārsti ar metinātu diska sēžu un IP68 klases reduktoru 

Divkāršās ekscentritātes puspagrieziena vārsti

AVK ražo dubultos ekscentriskos puspagieziena vārstus standarta izpildījumā no DN150 līdz 2800 un līdz DN4000 pēc pieprasījuma. Slavenais AVK dizains, kur ilgmūžība un izturība ir galvenās īpašības, pārsniedz vispārpieņemtos  tirgus standartus. Tāpēc mūsu dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārsti  ir droša izvēle ūdens apgādes sistēmās.

Tagad mēs piedāvājam pilnu dubulto ekscentrisko puspagrieziena vārstu klāstu ar integrētu, nomaināmu - nerūsējošā tērauda un metinātu nerūsējošā tērauda diska sēžu. Uzziniet vairāk par AVK dubulto ekscentrisko puspagrieziena vārstu darbību un priekšrocībām mūsu sadaļa Vairāk.

Animation

Dubultās ekscentritātes puspagrieziena vārsti

 Animācija par dubultās ekscentritates puspagrieziena vārstu īpašībām un variantiem. Produktu sērijas Nr. 756