AVK dibinātājs Niels Aage Kjær svin savu 50. darba jubileju

Apsveicam mūsu izpilddirektoru un īpašnieku Niels Aage Kjær, kurš šogad svin savu 50. darba jubileju. 30-06-2020

Pirms 50 gadiem Niels Aage Kjær pārņēma AVK no sava tēva Aage Valdemar Kjær. Gadu gaitā viņš ir pārveidojis AVK nelielo darbnīcu par veiksmīgu pasaules uzņēmumu grupu.

Niels Aage Kjær ir dzimis un audzis Galtenā, Dānijā. Jau no mazotnes viņš palīdzēja tēvam darbnīcā un pirms studiju uzsākšanas tika uzņemts kā stažieris uzņēmumā. 1967. gadā absolvēja Odenses Tehnisko koledžu kā inženieris.

1970. gada 1. jūnijā Niels Aage Kjær un viņa tēvs kļuva par biznesa partneriem. Diemžēl pēc nedēļas Niels Aage Kjær tēvs devās mūžībā. Šajā laikā AVK bija neliela darbnīca tikai ar trim darbiniekiem, kuri ražoja saldēšanas sistēmas un nodrošināja vietējo apkārtni ar santehnikas pakalpojumiem. 1970. gadā Niels Aage Kjær izstrādā pirmo AVK aizbīdni ūdens apgādei un uzbūvē pirmo rūpnīcu Galtenā.

Ar savu sparu un aizrautību Niels Aage Kjær ir spējis pārvērst mazu vietējo darbnīcu par globālu kompāniju. Mūsdienās AVK ir vadošais armatūras ražotājs ūdens un industriālajā nozarē ar rūpnīcām un tirdzniecības uzņēmumiem visā pasaulē. Turklāt AVK ir kļuvis arī par nozīmīgu dalībnieku darbā, kas vērsts uz videi draudzīgākiem risinājumiem, tīru dzeramo ūdeni un efektīviem, ilgtspējīgiem risinājumiem.

AVK galvenā mītne joprojām atrodas Galtenā, bet uz doto brīdi uzņēmums nodarbina aptuveni 4300 darbinieku vairāk nekā 100 kompānijās visā pasaulē.

AVK ir uzņēmums, kam raksturīga nemitīga attīstība, kuru tiešām var saistīt ar Niels Aage Kjær personīgo enerģiju un entuziasmu. Viņš ir harismātisks līderis, prasmīgs uzņēmējs un lietišķs cilvēks, kā arī vienlaikus viņš ir cilvēks ar spēcīgu gribu un neatlaidību.

Augsta pakalpojumu kvalitāte, inovācijas, nepārtrauktība un ciešas klientu attiecības bija mazās darbnīcas pamats pirms septiņiem gadu desmitiem un joprojām AVK virzītājspēks ir šie principi un pamatvērtības, kas ļauj uzņēmumam iezīmēt skaidru nākotnes vīziju.

Gadu gaitā Niels Aage Kjær ir saņēmis vairākus apbalvojumus – starp tiem, “Dannebrog” ordeni 2010. gadā. Neraugoties uz apbalvojumiem un laikietilpīgo uzņēmuma  vadīšanu, Niels Aage Kjær spēj saglabāt savu interesi par notiekošo nozarē, un uzvelkot dzelteno drošības vesti un aizsargbrilles, apstaigāt ražotni, lai atgrieztos tur, kur viss aizsākās. Viņš ne tikai pārliecinās par to, ka produkcija atbilst kvalitātes kritērijiem, bet arī atvēl laiku, lai aprunātos ar saviem darbiniekiem. Tāpēc gadu gaitā AVK un arī pašam Niels Aage Kjær ir izdevies piesaistīt un saglabāt kvalificētus darbiniekus, un izveidot abpusēju cieņu, lojalitāti un uzticību uzņēmumā, kam svarīga ir darbinieku labklājība. 

Neskatoties uz to, ka Niels Aage Kjær ir veiksmīgs biznesmenis, viņa dienas kārtībā iekļaujas arī rūpes par apkārtējo vidi. Sadarbojoties ar tādām organizācijām kā Pasaules dabas fonds (WWF), Niels Aage  Kjær ir iesaistījies programmā,kas balstīta uz to, lai samazinātu plastmasas patēriņu un palielinātu dabai draudzīgu plastmasas apstrādi un veicinātu pārstrādi Dānijā - tas ir temats, ko viņš ir iekļāvis arī AVK darba kārtībā.

Niels Aage Kjær un viņa sieva Elena Margrethe Kjær ir aizrautīgi mākslas cienītāji. Šī aizraušanās ir izteikti pamanāma apmeklējot AVK Holding galveno mītni Søndergade Galtenā, kā arī AVK Akadēmijā un apmeklētāju centrā Skovby. Daudzu gadu garumā AVK ir bijis mākslas, kultūras un sporta sponsors tuvējā apkārtnē Dānijā. Brīvajā laikā Niels Aage Kjær patīk spēlēt golfu AVK golfa laukumā Silkeborg - Ry Golf Club, un, kad laika apstākļi to atļauj, viņš bauda burāšanu Silkeborgas ezeros.

Lejuplāde

AVK uzņēmuma brošūra

AVK Grupas pamatdarbības joma ir ūdensapgāde, gāze, notekūdeņi un kanalizācija, un ugunsdrošība, bet AVK Grupa ietver sevī ne tikai to, bet daudz vairāk.