Jauni Supa Lock™ pieslēguma sedls

Ar prieku paziņojam, ka esam paplašinājuši mūsu Supa Lock™ bezvītņu savienojumu sistēmu ar jauniem sedliem, kas aprīkoti ar šīberi ūdens noslēgšanai, pievienojuma izveidei zem spiediena PE/PVC caurulē. 20-08-2022

Jaunie pieslēguma sedli ir pieejami DN80-200 atbilstoši 90-225mm ārējam caurules diametram. Sedli ir izgatavoti no kaļamā ķeta ar galveno EPDM blīvi un Supa Lock™ uzmavu  izejā, kas aprīkota ar pretrotācijas izciļņiem, lai novērstu veidgabala rotāciju montāžas/urbšanas procesa laikā. Šībera ievietošanas ligzda ir nokomplektēta ar diviem EPDM O-tipa blīvgredzeniem, POM vāku un NBR blīvi pastāvīgai blīvēšanai, kad sedla uzstādīšana ir pabeigta. Skrūves ir no A2 nerūsējošā tērauda ar pretberzes pārklājumu, kas tiek fiksētas pieslēguma sedla korpusa izciļņos.

Supa Lock™ sistēmas priekšrocības:

  • Bezkorozijas savienojums
  • Viegla divu soļu montāža
  • Pašbloķējošs drošības fiksators
  • Savienojumi ar lielizmēra O-tipa gredzeniem nodrošina papildu drošību
  • Pretrotācijas izciļņi novērš servisa aizbīdņa patvaļīgu pagriešanos pret sedlu
  • Veidgabalu pagriešanas iespēja 360°,  nodrošina maksimālu pievienojuma elastību

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet mūsu mājas lapā sadaļā “Vairāk”- Supa Lock™ produkti, kur atradīsiet visu aktuālo informāciju par bezvītņu savienojumu sistēmu.

Lejupielāde

Supa Lock - bezvītņu savienojumu sistēma

Iepazīstie vairāk AVK bezvītņu savienojumu sistēmu,- aizbīdņus un to piederumus.

Video

Supa Lock ™ - bezvītņu savienojumu sistēma

Patentētā Supa Lock ™ sistēma nodrošina 100% korozijizturīgu savienojum ar ātru un ērtu uzstādīšanu un maksimālu elastību.