Jaunie kātu pagarinātāji ar pārslodzes-lūzuma zonu

Pārslodzes-lūzuma zona novērš aizbīdņa un tā kāta pagarinātāja bojājumus vai salaušanu pielietojot pārmērīgu griezes momentu. 11-11-2022

Mēs ar prieku jums piedāvājam mūsu jaunos kātu pagarinātājus ar pārslodzes-lūzuma zonu atslēgas adapterī. Pārslodzes-lūzuma zona novērš aizbīdņa un kāta pagarinātāja bojājumus ja tiek pielietots pārāk liels spēks- griezes moments.

Pārmērīga spēka brīdī lūzt pārslodzes adapteris , kas ir viegli nomaināms. Kāta pagarinātājs un aizbīdnis joprojām ir lietojams un darbināms, izmantojot 20mm(3/4”) uzgriežņu atslēgu. Lūdzu skatieties darbības animāciju.

Jauno atslēgas adapteri veido divas pamatdaļas- augšējais atslēgas adapteris un apakšējā daļa, kas iepresēta kāta pagarinātāja kvadrātcaurulē, starp kurām ievietots pārslodzes-adapteris, kas izgatavots no ECO BRASS DZR CW724R. Detaļas ir savienotas ar skrūvi.

Pārslodzes adapteris salūzis sasniedzot griezes momentu atbilstoši aizbīdņa izmēram. Ir pieejami remontkomplekti , kas sastāv no pārslodzes adaptera un skrūves, kas tiek uzstādīta izmantojot sešskaldņu atslēgu. Papildus informāciju lūdzu skatiet datu lapās un montāžas instrukcijā, ko atradīsiet zemāk pievienotās saitēs.

Teleskopiskais kāta pagarinātājs aizbīdņiem DN40-400 ar pārslodzes-lūzuma zonu AVK sērija 04/F-011
Teleskopiskais kāta pagarinātājs aizbīdņiem DN450-600 ar pārslodzes-lūzuma zonu AVK sērija 04/F-017

Visi mūsu kātu pagarinātāji ir izveidoti tā, lai tos būtu ērti lietot, viegli samontēt un noregulēt nepieciešamo garumu atbilstoši nepieciešamam uzstādīšanas vietā. Lūdzu noskatieties mūsu kātu pagarinātāju animāciju. Apakšējie aizsargapvalki aizsargā noslēgierīču vārpstas no netīrumiem, nodrošina to brīvu rotāciju Kāta pagarinātājā izmantotie materiāli un risinājumi nodrošina: augstu kvalitāti, vienmērīgu nolietojumu un ilgmūžību.

Lūdzu, skatiet mūsu sadaļu VAIRĀK, kur atradīsiet papildus informāciju un detalizētu pārskatu par mūsu plašo kāta pagarinātāju klāstu.

Vairāk

AVK kāta pagarinātāji aizbīdņiem - viegli lietojami un droši!

Aizbīdņu atvēršanai un aizvēršanai, kad tie ir iebūvēti pazemē vai grūti pieejamās vietās, izmanto kāta pagarinātāju. AVK kāta pagarinātāji ir ērti un viegli lietojami. Tie ir izgatavoti no korozijnoturīgiem materiāliem un uz jaunākajām, pilnībā automatizētām ražošanas iekārtām, nodrošinot augstu un ilgtspējīgu kvalitāti.

Animācija

Jaunie kātu pagarinātāji ar pārslodzes-lūzuma zonu

Mēs ar prieku jums piedāvājam mūsu jaunos kātu pagarinātājus ar pārslodzes-lūzuma zonu atslēgas adapterī. Pārslodzes-lūzuma zona novērš aizbīdņa un tā kāta pagarinātāja bojājumus vai salaušanu pielietojot pārmērīgu griezes momentu.