Kāta pagarinātāji ar ātrās montāžas klipsi

Mēs esam priecīgi paziņot, ka jauns ātrās montāžas klipsis ir ieviests kā standarts visiem AVK servisa savienojuma kāta pagarinātājiem. 08-10-2020

Klipsis nodrošina savienojumu starp kātu un apakšējo adapteri, un ļauj to uzstādīt un demontēt, neizmantojot instrumentus. Klipsis ir izgatavots no POM un nerūsējošā tērauda, kas atbilst augstas kvalitātes AVK kātu pagarinātāju materiāliem kopumā. 

AVK kāta pagarinātāji

AVK kāta pagarinātāji tiek ražoti uz pilnībā automatizētām modernām ražošanas iekārtām, lai nodrošinātu vienādu kvalitāti.Tie ir izgatavoti no korozijas izturīgiem materiāliem. Apakšējais noslēgs pasargā aizbīdņa kātu no smiltīm un netīrumiem, un nodrošina brīvu rotācijas kustību.    

Galvenās iezīmes

AVK kāta pagarinātāju pamatkonstrukcija sastāv no:

  • “Safe-click” klipsis ar sprūdi nodrošina ātru un drošu servisa aizbīdņa savienojumu ar kāta pagarinātāju.

  • Fiksēta garuma kāta pagarinātājirm ar patentētu paplašinošu skrūvju konstrukciju, kas ir viegli saīsināmas vienkārši izmantojot zāģis.

  • Teleskopiskie kātu pagarinātāji atvieglo regulēšanu uz vietas, un tām ir atkausēšanas caurums un uzgaļi, kas paredzēti fiksācijai AVK ielas kapēs un atbalsta plātnēs. 

  • Pieejams DN25-50aizbīdņiem un ar cauruļu vākiem no 0,7 līdz 3,1 metriem. 

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet datu lapas par fiksētajiem kātu pagarinātājiem un teleskopiskajiem kātu pagarinātājiem, kas paredzēti servisa aizbīdņiem

Brošūra

Servisa aizbīdņi un to piederumi

Mūsu servisa aizbīdni un to piederumi ir drošs risinājums, kas ir viegli montējams, bez apkopēm kalpošanas laikā un ilgmūžīgs.