Jauni ķīļveda aizbīdņi ar Supa Maxi™ galu/PE galu –divu lielisko konstrukciju kombinācija

Mēs esam priecīgi iepazistināt ar mūsu jauno ķīļveida aizbīdņu klāstu, kur apvienoti divi lieliski AVK “savienojuma dizaini”. Supa Maxi™ universālas stiepes noturīgas savienotājuzmavas gals savieno ar jebkuru cauruļu materiālu, un PE cauruļu gals nodrošina tiešu metināšanu PE cauruļvados. 08-11-2021

Galvenās iezīmes

Pats aizbīdnis ir no slavenā AVK ķīļveidu aizbīdņu konstrukciju klāsta ar mūsu izstrādāto unikālo ķīļi un pretkorozijas aizsardzību. Lasiet visu informāciju par priekšrocībām Kopējās Īpašumtiesību Izmaksās

Supa Maxi™ universālas stiepes noturīgas savienotājuzmavas galam patentētā SupaGrip™ blīvējuma atbalsta sistēma ar kustīgu satvērēju, kas nodrošina maksimālo blīvējumu un stiepes izturību visiem cauruļu izmēriem un materiāliem. Lasiet visu par Supa Maxi™ konstrukciju un tās priekšrocībām.

AVK aizbīdņi ar ieprikš uzstādītiem standarta PE cauruļu galiem nodrošina tikpat stipru savienojumu. Izlasiet par visām  pilnībā metinātas  PE cauruļu sistēmas priekšrocībām un unikālo AVK konstrukciju.  

Jaunās 638 sērijas aizbīdņi ir izmantojami DN80-300 caurulēm. Lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk esošām saitēm, lai iegūtu detalizētāku informāciju.
  • 638/00-116 Supa Maxi™ gals  un  melns/zils SDR11 PE100 caurules gals, PN16
  • 638/00-126Supa Maxi™ gals  un melns/zils SDR17 PE100 caurules gals, PN10

Brošūra

Ķīļveida aizbīdņi ar PE galiem

Uzziniet par  ķīļveida aizbīdņu ar PE galiem izmantošanas priekšrocībām un saņemiet priekšstatu par mūsu produktu plašo klāstu.

ANIMĀCIJA

Ķīļveida aizbīdņi ar PE galiem

Animācija, kas parāda mūsu aizbīdņu klāstu ar PE galiem pielietojumu un priekšrocības