Iepazīstinām ar Supa One™ - jauno universālo uzmavu un atloku adapteru klāstu

Mūsu jaunie vienskrūves adapteri ir izstrādāti saskaņā ar EN 545, lai nodrošinātu drošu un izturīgu savienojumu. 24-06-2024

Ar prieku piedāvājam mūsu jaunos Supa One™ uzmavu un atloka adapterus, kas piemēroti čuguna, tērauda, PVC un PE caurulēm. Tie ir pieejami DN80-200.

Supa One™ uzmavu adapteri ir ļoti viegli uzstādāmi, jo katrā savienojuma galā ir jāpievelk tikai viena skrūve. Mūsu jaunie vienskrūves adapteri ir izstrādāti saskaņā ar EN 545, lai nodrošinātu drošu un izturīgu savienojumu.

Savilcējgredzenu var pagriezt par 360°, lai uzstādīšanas laikā varētu novietot skrūvi ērtai piekļuvei tās pievilkšanai. Tas nodrošina ērtu piekļuvi skrūvei, pat ja uzstādīšanas vietā ir šaura un grūti pieejama. Sfēriskās paplāksnes un uzgrieznis nodrošina precīzu savilcējgredzena pozīciju pret cauruli un izslēdz kļūdas  montāžas gaitā. Turklāt  šis risinājums  ļauj izmantot standarta elektroinstrumentu ar muciņatslēgu,  kas pievilkšanas laikā netiks nostumta no skrūves galvas, kā tas notiek klasiskās adapteru konstrukcijās ar uzgriežņiem un vītņu stieņiem. Skrūves nav nepieciešams atkārtoti pievilkt.

Uzmavas adapteris nodrošina ±4° novirzi abos tās galos (kopā veidojot  8°) un lielais ievietošanas dziļums pieļauj caurules griezumu nelielā leņķī.
Konstruktīvais risinājums  nodrošina vienkāršu un viegli saprotamu uzstādīšanu bez iepriekšējas regulēšanas.

Supa One™ universālie stiepes nenoturīgie uzmavu un atloku adapteri papildina AVK plašo uzmavu un atloku adapteru klāstu dažādiem pielietojumiem.

Sīkāku informāciju skatiet datu lapās:

Supa One™ universālie uzmavas adapteri sērija 651/00
Supa One™ universālie atloku adapteri sērija 653/00


Video

Supa One™ universālie vienskrūves adapteri

Animācija par mūsu universālo stiepes nedrošo adapteru Supa One™  65X. sērijas priekšrocībām un montāžu.