Piegādes nosacījumi vīrusa COVID -19 uzliesmojuma laikā

Mēs darīsim visu iespējamo, lai turpinātu strādāt, un mēs ceram, ka varēsim nepārtraukti veikt produktu piegādes visiem mūsu biznesa partneriem. 27-03-2020

Tā kā mēs ražojam produktus svarīgām infrastruktūras nozarēm (ūdensapgāde, notekūdeņi, gāze un ugunsdzēsība), tad mūsu pienākumos ir nodrošināt nepieciešamo produktu piegādes, lai mazinātu ilgtermiņa infrastruktūras pārtraukumu riskus. Dotajā brīdī COVID-19 nav tiešā veidā skāris AVK International A/S ražošanas darbību.

Mēs uzņemamies atbildību par savu darbinieku drošību, un mēs esam veikuši visus nepieciešamos piesardzības pasākumus savās ražotnēs un birojos, lai izvairītos no vīrusa pārnešanas riska. 

AVK CEO un īpašnieks par COVID-19

Niels Aage Kjær nosūta vēstījumu visiem AVK biznesa partneriem un darbiniekiem: “Kā ģimenei piederošam uzņēmumam, mums ir spēcīgas vērtības, ilgtermiņa stratēģija un atbildīgi darbinieki, un es esmu pārliecināts, ka mēs tiksim ar šo situāciju galā kā vienots AVK – un pat spēcīgāks kā iepriekš".

 

Vairāk lasiet šeit (teksts angļu valodā)

 

 

 
 
Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni. Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat personu sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politikā.